Česká spořitelna osobní účet

Další texty:

Česká spořitelna osobní účet

Česká spořitelna osobní účet osobní účet Česká spořitelna

Česká spořitelna osobní účet patří mezi základní produkty České spořitelny a jedná se o účet, který si můžete nastavit přesně tak, jak potřebujete.

K účtu jsou zdarma k dispozici základní služby a navíc si můžete vybrat z mnoha dalších a vytvořit si tak svůj Česká spořitelna osobní účet na míru.

Česká spořitelna osobní účet nabízí zdarma

Podívejme se tedy nejdříve, co Česká spořitelna osobní účet nabízí zdarma. Zdarma máte k dispozici vedení účtu, měsíční papírový nebo elektronický výpis a trvalé platby. Dále je to pak založení a vedení vkladového účtu a mini kontokorent pro osobní účet Česká spořitelna.

Česká spořitelna osobní účet nabízí navíc

Česká spořitelna osobní účet nabízí navíc další služby, které si můžete ke svému účtu přibrat. Můžete si objednat mezinárodní platební kartu, zdarma všechny výběry hotovosti z bankomatů ČS, internetové bankovnictví, kontokorent, pojištění. Díky těmto a dalším službám si můžete přizpůsobit svůj Česká spořitelna osobní účet podle libosti.

Moderní analýza vašich útrat

Česká spořitelna osobní účet nabízí poměrně nově velice moderní analýzu vašeho hospodaření s penězi prostřednictvím rozhraní svého internetového bankovnictví George. Naleznete zde přehled Vašich příjmů a výdajů, v případě, že bankovnictví nadefinuje některé platby špatně, můžete si je nadefinovat sami, aplikace Vám také dopředu dává vědět, jaké výdaje Vás čekají v nejbližší době a můžete si tak své platby plánovat.

Komu je Česká spořitelna osobní účet určen

Česká spořitelna osobní účet je určen pro všechny soukromé osoby starší 18 let. Pro děti, studenty a absolventy jsou speciálně určeny výhodné účty zdarma.

Výhody

Mezi nesporné výhody, které nabízí Česká spořitelna osobní účet patří hustá síť poboček a bankomatů v České republice a především to, že platíte pouze za služby, které opravdu potřebujete.

Náš tip: Více informací o půjčkách online snadno a rychle najdete na Maxi-Půjčky.cz.