Era osobní účet

Další texty:

Era osobní účet

Era osobní účet

ČSOB zavedla značku Era v roce 2010, s cílem lákat mladé a aktivní klienty. Partnerství s Českou poštou mělo podpořit tuto značku, ale po pěti letech se ukázalo, že klienti ji nepřijali. Banka se vrátila k původnímu názvu, Poštovní spořitelna, kvůli preferencím tradičnějších zákazníků. Průzkumy ukázaly, že většina lidí stále preferuje tradiční název. I přes investice do moderního obrazu značky, klienti zůstali věrní Poštovní spořitelně. Logo Poštovní spořitelny se začalo objevovat na pobočkách, kde byla původně značka Era. ČSOB z pošt značku Era stáhla v roce 2017, ze sítě mimo poštu pak o několik měsíců později. ČSOB poté sjednotila celou svoji nabídku. Celou Poštovní spořitelnu sloučila se značkou ČSOB. Text níže se týká bývalého produktu ČSOB Era osobní účet.

Pokud hledáte jednoduchý osobní účet, který zároveň umí vše co potřebujete, můžete si založit například Era osobní účet. Jedná se o produkt Poštovní spořitelny, která je součástí Československé obchodní banky.

Co představuje Era osobní účet

Era osobní účet je bankovní účet, který je vhodný ke všem standardním finančním operacím. Můžete si na něj ukládat své finance, vybírat je, zadávat jednorázové i trvalé příkazy. Era osobní účet zadarmo nabízí vydání mezinárodní platební karty.

Era osobní účet zadarmo

Pro koho je Era osobní účet určen

Era osobní účet je určen pro každého a zřídit si jej tak může každý od 10 let. K účtu si potom můžete zvolit až tři další osoby, které s ním mohou disponovat. A navíc pro mladistvé, seniory a handicapované nabízí Era osobní účet některé výhody, jako je třeba snížený poplatek za vedení účtu.

Další služby k Era osobnímu účtu

Pokud se rozhodnete založit si Era osobní účet, můžete si k němu zřídit další výhodné služby. Navíc si můžete zažádat o kontokorent, spořící účet Era červené konto, Era termínovaný vklad nebo pokud Vám pochybí peníze osobní účet Era nabízí také možnost Era půjčky.

Kde a jak vybírat a vkládat peníze

Era osobní účet je dostupný ve všech pobočkách poštovní spořitelny a na poštách. K jeho ovládání můžete využívat také služeb moderního bankovnictví jako je internetové bankovnictví, ovládání účtu pomocí mobilu, telefonu nebo televize. Era osobní účet je tedy moderním finančním produktem pro všechny.

Náš tip: Více informací o půjčkách online snadno a rychle najdete na Maxi-Půjčky.cz.