Půjčka 2000 - finanční pomoc před výplatou

Další texty:

Půjčka 2000 Kč

10-01-2016

I když se finanční částka 2000 Kč nemusí zdát kdovíjak závratná, pokud Vám tento obnos chybí v období před výplatou a nemáte ani na základní potřeby, je každá rada drahá. Pokud nemáte v šuplíku schovanou finanční rezervu, nemáte kontokorent nebo kreditní kartu, může Vám pomoct půjčka 2000 Kč.

Kde ji hledat, jaké má podmínky získání a na co si dát pozor?

Online žádost

Malé rychlé krátkodobé půjčky před výplatou poskytují nebankovní společnosti, které se zaměřují právě na tento typ úvěrů. Půjčku 1000, 2000, 3000, 4000 nebo až 5000 Kč lze získat pohodlně a rychle. Stačí na internetových stránkách dané společnosti vyplnit online formulář, kde si zvolíte výši požadované částky, dobu splatnosti, poté vyplníte své osobní údaje a žádost odešlete.

Až 50000 Kč na 1 - 30 dní

Výši půjčku si zpravidla u první žádosti volíte mezi 1000 - 5000 Kč, splatnost si pak nastavujete v rozmezí 1 - 30 dní. Po odeslání žádosti jsou Vaše údaje vyhodnoceny online automatizovaným systémem, a pokud uspějete, budou Vám peníze prakticky ihned odeslány na Váš bankovní účet.

Bez doložení příjmů, bez kontroly registrů

K žádosti o půjčku zpravidla nepředkládáte žádné doklady ani potvrzení o výši příjmů, mnohé společnosti jsou také tolerantní k záznamům v registrech dlužníků. Šanci získat půjčku tak mají i ti, kteří mají nízký nebo špatně doložitelný příjem anebo mají negativní záznam v některém z registrů dlužníků

Splacení půjčky

Půjčku splatíte do data splatnosti jednou jedinou splátkou, která se skládá z půjčené částky navýšené o poplatek za poskytnutí půjčky. Je nutno podotknout, že tento poplatek je poměrně vysoký - za půjčené 2000 Kč zaplatíte i několik stokorun, ale je to cena za rychlost a snadnou dostupnost těchto úvěrů.

Poskytovatelé

Mezi společnosti, které tyto malé půjčky poskytují, patří například Ferratum, Půjčka7 nebo Zaplo. U půjček Ferratum a Zaplo můžete dokonce získat první půjčku zcela zdarma