Půjčka bez doložení příjmu

Další texty:

Půjčka bez doložení příjmu snadno a rychle

04-10-2015

Potřebujete rychle peníze a nechce se vám zatěžovat s administrativou? Nechcete nebo nemůžete dokládat svůj příjem? Nepotřebujete velkou sumu, ale bude vám stačit pár tisícikorun? Na takovéto drobné úvěry se specializují menší nebankovní společnosti. Vyřízení je snadné a rychlé, bez zbytečného papírování.

Jak o půjčku zažádat?

Nabídka půjček bez doložení příjmu zaujme především studenty, nezaměstnané, podnikatele s nepravidelným příjmem nebo maminky na mateřské dovolené.

Zažádat o ni můžete prostřednictvím internetového formuláře nebo speciálně formulovanou SMS zprávou. Zvládne to každý běžný uživatel internetu a mobilního telefonu.

Kolik vám půjčka bez doložení příjmu poskytne?

Většinou se jedná o krátkodobé půjčky se splatností 30 až 45 dnů. Při první žádosti bývá limit 5 000 Kč. Jakmile půjčku v pořádku splatíte, u další žádosti se maximální možná částka většinou navyšuje. Najde se i pár společností, které vám poskytnou částky vyšší, v řádech desetitisíců korun. Šance jsou sice omezené, ale proč to nezkusit?

Lze si půjčit i více

Pokud vlastníte nemovitost, máte možnosti půjček bez doložení příjmu vyšší. Díky zástavě si můžete vypůjčit i stovky tisíc korun. Takovýto produkt nebankovních společností se nazývá „americká hypotéka“. Pokud všechny možnosti selžou, půjčku si lze sjednat i u soukromých investorů, v drtivé většině případů na základě podepsání směnky.

Každou půjčku si velmi pečlivě rozmyslete.

To, že je půjčka dobře dostupná neznamená, že jde o menší závazek. Pokud ji včas nesplatíte, můžete se dostat do velkých obtíží. O půjčku zažádejte až po důkladném prověření společnosti a zvážení toho, jak moc je půjčka výhodná. Nezapomeňte si důkladně prostudovat všeobecné podmínky a smlouvu. Nepodepisujte nic, co vám není zcela srozumitelné.