SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu

Další texty:

SMS půjčky bez poplatku 1 Kč

26-03-2016

SMS půjčka bez 1 Kč se dá vyřídit velice snadno. SMS půjčka bez poplatku 1 Kč se vyznačuje jednoduchým vyřízením, zanedbatelnou administrativní zátěží, flexibilitou a super rychlostí. Tento typ krátkodobé půjčky využívají lidé s nízkými příjmy. Ti si potřebují půjčit 1000, 2000 až 5 tisíc korun.

Jak postupovat v rámci sjednání SMS půjčky?

Nejprve si žadatel musí projít nabídky finančních společností, mezi nimi najde i produkt zvaný SMS půjčka bez 1 Kč. Poté vybere společnost, u které si chce půjčit.

Na jejich stránkách se pak zaregistruje, potom už mu nic nebrání k tomu, aby si zažádal SMS zprávou o uvedenou částku na příslušné telefonní číslo. Do textové zprávy uvede podstatné údaje, díky kterým získá obratem peněžní hotovost.

Splatnost a výše SMS půjčky bez 1 Kč

Doba splatnosti u tohoto typu krátkodobé půjčky (jako je SMS půjčky bez registračního poplatku 1 Kč) se pohybuje patnáct až třicet dnů. Některé společnosti mají nastavenu dobu splatnosti na 7, 14, 21 a 28 dní. Na trhu s SMS půjčkami bez 1 Koruny existují i poskytovatelé se zafixovanou dobou splatnosti. Samozřejmě jsou tu i finanční společnosti, u nichž si klient může libovolně vybrat podle svého uvážení termín splatnosti. V naprosté většině nebankovních společností může klient zažádat o prodloužení půjčky o několik týdnů.

Půjčka 2000 - 5000 Kč

Pakliže ani do té doby nesplatí celou půjčku, jsou mu započítány do této částky další poplatky, jako jsou upomínková sankce a smluvní penále. Výše SMS půjčky bez 1 Kč činí zhruba 2 000 Kč. Jsou tu i společnosti, které novému klientovi půjčí menší finanční obnos. Při další půjčce jsou ochotni zvýšit částku až na 5 tisíc korun.

Půjčka prostřednictvím SMS zprávy je bezpochyby alternativa, díky které hravě vyřešíte nepříjemnou situaci a nenadálé finanční problémy před výplatou.